ELCOM Cash Registers

 
 

Riešenia pre Vás

kooperačná výroba a osadzovanie DPS

 

 

| Dlhoročné skúsenosti | Moderné technológie | Individuálny prístup a flexibilita | 

 

 
Osadzovanie plošných spojov. Výroba DPS. Výroba plošných spojov. Doska plošných spojov. Elektronická výroba. Cena DPS.

Pomôžeme Vám zabezpečiť rýchlu a plynulú výrobu Vašich elektronických výrobkov bez toho, aby ste museli prácne rozširovať svoje kapacity, najímať ďalších odborníkov a nakupovať drahé technológie.

Na základe prototypu alebo prvotného technického návrhu modelu od zákazníka zrealizujeme komplexnú výrobu a osadzovanie dosiek plošných spojov technológiou SMT a THT. Zabezpečíme Vami požadované činnosti pri stanovenej kvantite aj kvalite.

Disponujeme všetkým, čo potrebujete. Od nákupu materiálu, cez výrobu a osadzovanie plošných spojov, montáž komplexných zostáv až po testovanie a balenie ukončené finálnou dopravou priamo k Vám.

 
 
 
 
 
 
 
 
MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE
 
 
 
 

OSADZOVANIE DPS

Vďaka kapacite montáže viac ako 45 000 komponentov/h na dvoch plne automatizovaných montážnych linkách dokážeme realizovať výrobu od jedného prototypu až po niekoľkotisícové veľkovýrobné série.

>zistiť viac


 
 
 
 

VÝROBA PLASTOVÝCH DIELCOV 

Spoločnosť ELCOM ponúka zákazníkom možnosť výroby požadovaných plastových dielcov v podobe polotovaru alebo finálneho produktu. V prípade potreby je možné zabezpečiť vysokokvalitné vstrekovacie formy vrátane ich údržby a prevádzky. 

>zistiť viac

 
 
 
 

MATERIÁL

Dokážeme Vás odbremeniť od náročného zabezpečovania materiálu a súčiastok pre výrobu. Oslovíme naše databázy dodávateľov, vyberieme tú najlepšiu ponuku a zabezpečíme dodávku všetkých potrebných súčastí priamo na výrobnú linku.

>zistiť viac

 
 

 

KONTROLA A TESTOVANIE

Na zabezpečenie medzioperačnej a záverečnej výstupnej kontroly využívame vyspelé technologické vybavenie a postupy. Pre Vás to znamená vyššiu spoľahlivosť výrobku a udržanie si spokojného zákazníka.

>zistiť viac

 
 
 
 

BALENIE A DOPRAVA

Okrem návrhu a prípravy optimálneho balenia hotových produktov pre transport aj pre koncovú distribučnú sieť zabezpečujeme logistiku v rámci Európy a celého sveta, vrátane možnosti dodávok „Just in Time“.

>zistiť viac

 

 


 

VÝHODY

• Konkurencieschopné náklady na výrobu

• Výhodné a flexibilné dodávky súčiastok a komponentov

• Príležitosť zmluvnej spolupráce v oblasti plastových dielcov a vstrekovacích foriem

• Automatické elektrické a optické testovacie metódy (ICT/AOI) využiteľné v praxi

• UV automatické lakovanie osadených DPS proti negatívnym vplyvom prostredia

 


 

Spoločnosť ELCOM je vždy otvorená novým možnostiam a návrhom spolupráce. V prípade otázok, konzultácií alebo bližšej cenovej ponuky sme tu vždy pre Vás.

 

 


 

KONTAKT

  

 E-mail:

komara@elcom.eu


Tel: 

+421 51 74 64 420
+421 901 710 272 

 

 

 


 

VÝZNAMNÉ REFERENCIE

 

 

Novinky e-mailom
Prebieha pridanie produktu do nákupného košíka