Staňte sa súčasťou
nášho tímu

V spoločnosti Elcom sa snažíme zhmotňovať naše vízie do konkrétnych riešení. Prácou, ktorú robíme, meníme životy! Zmysel našich riešení – pomáhať zákazníkom rásť a prosperovať – nás posúva ešte viac dopredu. Denne pracujeme na inováciách, vďaka ktorým budúcnosť už nie je len abstraktnou predstavou.

Už 25 rokov sa špecializujeme na vývoj registračných pokladníc a IT riešení. Našim produktom dalo prednosť viac než 500-tisíc spokojných zákazníkov z takmer 60 krajín sveta.Ing. Peter Rendeš
Za nás hovoria
spokojní
zamestnanci
6 dôvodov prečo
pracovať u nás
Dynamická a zaujímavá práca
Vieme, že zamestnanec je dušou spoločnosti a kľúčom k úspechu. Preto ponúkame dynamickú a zaujímavú prácu s prístupom k najnovším vývojovým a výrobným technológiám. 
Pomáhame ľuďom vyrásť
Podporujeme všetkých, ktorí radi prijímajú výzvy a chcú uplatniť svoj talent, nadšenie a vedomosti. Podporíme vás v raste vzdelávaním, poskytovaním kurzov, lekcií cudzieho jazyka a pod. Chceme, aby ste rástli s nami! 
Talenty vieme oceniť
Talentovaným zamestnancom dávame jedinečnú šancu na kariérny rast. Každý má možnosť dostať sa na seniorskú pozíciu. Nezáleží nám na veku, ale na výsledkoch. Študenti a absolventi sú u nás vítaní! 
Sme tímoví hráči
Jednotlivci prichádzajú s dobrými nápadmi, ale tímy realizujú tie skvelé. Veríme, že tímová práca je jedným z pilierov úspešnej firmy a preto sa snažíme vytvoriť profesionálne prostredie plné ľudskosti.  
Ponúkame viac ako „len“ prácu
Naši zamestnanci majú možnosť zacvičiť si vo firemnom fitnescentre, ktoré sa nachádza v priestoroch spoločnosti. Samozrejmosťou sú pre nás teambuildingy a rôzne rodinné výlety.  
Priateľská firemná kultúra
V pracovnom prostredí strávi človek 1/3 dňa a preto je rovnako dôležité ako ľudia, s ktorými pracujete. U nás na vás čaká moderné pracovné prostredie s najnovšími technológiami a priateľskou firemnou kultúrou.  
Voľné pracovné pozície nájdeš na
.
Zaujala vás niektorá z ponúk?
Napíšte nám!

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesným životopisom môžete poslať poštou alebo emailom na adresy:

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov
Jesenná 2695/26
080 01 Prešov

kariera@elcom.eu

Svoje prípadné otázky adresujte na vyššie uvedenú emailovú adresu.

Personálne oddelenie:


Tel.:+421 51 74 64 412