ELCOM Cash Registers

 
 

Odosielanie dát donekonečna a bez viazanosti

Odosielanie dát donekonečna a bez viazanosti

Milí zákazníci,

prechádzame na novú službu! 

Moderná doba si vyžaduje moderné riešenia. Ak ste doteraz používali k eKase dáta v objeme 200 MB alebo 500 MB, máme pre vás skvelú správu! So spoločnosťou Slovak Telekom, a.s., vám prinášame novinku, ktorá vaše podnikanie nielen zefektívni, ale aj pomôže ušetriť vaše náklady. 

Služba VPN, teda internet k eKase, v objeme 200 MB a 500 MB, končí ku dňu 15. 12. 2021

V priebehu budúceho týždňa, od 6.12. do 11.12. budú dáta migrovať. Pridajte sa k ostatným podnikateľom, ktorí budú po novom  využívať celý 1 GB za skvelú cenu a s istotou, že dáta sa budú odosielať na server Finančnej správy SR za každých okolností! 

Využívajte aj vy 1GB mesačne, bez viazanosti a extra výhodne!

* ceny sú uvedené bez DPH

Ak ste doteraz používali službu v objeme dát 500 MB, môžete si za tú istú cenu užívať výhody celého 1 GB. Pre používateľov 1 GB máme extra potešujúcu správu - po novom ušetríte ročne takmer 10€!  Navyše, aj po prekročení limitu 1 GB sa budú dáta z vašej eKasy odosielať na server Finančnej správy, iba so zníženou rýchlosťou.

Čo vám prináša nové riešenie?

 

  • dátový limit, ktorý vaša eKasa za mesiac tak ľahko neprekročí
  • ak sa vám predsa len podarí prekročiť 1 GB, dáta z eKasy sa budú naďalej odosielať na server FS SR, iba so zníženou rýchlosťou 64 kb/s
  • službu môžete využívať bez viazanosti, s 2-mesačnou výpovednou lehotou

 

Ak sa rozhodnete využívať výhody nekonečných dát, prosím, informujte o tom svojho servisného partnera, aby sme vám mohli pripraviť novú zmluvu úplne bez viazanosti. V prípade, ak chcete spoluprácu ukončiť, prosíme vás, aby svoje rozhodnutie písomne oznámili svojmu servisnému partnerovi.  

Ďakujeme za vašu spoluprácu! V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle nášho obchodného oddelenia +421 51 74 64 121 alebo e-mailom na adresu obchod@elcom.eu.

 

   

Váš ELCOM tím

 

Foto: Kancelária Prezidenta SR

 
Fotogaléria
Novinky e-mailom
Prebieha pridanie produktu do nákupného košíka