ELCOM Cash Registers

 
 

O nás

 

O nás

Spoločnosť ELCOM pôsobí na európskom trhu už 32 rokov. Z distribútora japonskej spoločnosti SHARP vyrástla na výrobcu vlastných pokladničných riešení. ELCOM zohráva dôležitú úlohu nielen na slovenskom, ale aj na zahraničnom trhu.

Vďaka dôrazu na použitie kvalitných materiálov, skvelý dizajn a moderné technológie ELCOM dnes ponúka nielen vývoj a výrobu registračných pokladníc, ale aj priemyselné počítače a tablety funkčné v extrémnych podmienkach. Do nášho portfólia patria aj unikátne podpisové systémy, informačné kiosky a reklamné panely.

S našimi produktami sa môžete stretnúť v riadiacich systémoch jadrovej energetiky, v továrňach automobilového sektora, v baniach, akvaparkoch, ale aj v zdravotníctve.

 

Kontaktujte nás

Marketingové podklady

 


 

Referencie

Naše produkty využívajú spoločnosti a značky známe naprieč celým svetom. Presvedčte sa aj vy o našej dôveryhodnosti sami a pozrite sa ako vyzerajú Elcom riešenia v praxi.

 

> Referencie


 

Ocenenia

V riešeniach spoločnosti Elcom sa snúbi technická precíznosť a kvalita s moderným dizajnom. Vďaka tejto symbióze získala spoločnosť tie najvyššie dizajnérske ocenenia nielen doma, ale aj vo svete. Sme hrdí na to, že Elcom má na svojom konte nie len dizajnérske, ale aj mnohé iné ocenenia, ktoré svedčia o jeho úspešnom pôsobení

 

 

> Naše ocenenia

 

 


 

Kariéra

V spoločnosti Elcom sa snažíme zhmotňovať naše vízie do konkrétnych riešení. Prácou, ktorú robíme, meníme životy! Zmysel našich riešení – pomáhať zákazníkom rásť a prosperovať – nás posúva ešte viac dopredu. Denne pracujeme na inováciách, vďaka ktorým budúcnosť už nie je len abstraktnou predstavou.

 

> Viac o práci v Elcome


 

Riadenie kvality

ELCOM garantuje vysokú kvalitu svojich produktov. Je držiteľom certifikátu riadenia kvality podľa požiadaviek ISO 9001:2015 od certfikačnej spoločnosti SGS. Pri výrobe a dodávke produktov používa preberacie pravidlá IPC a spĺňa požiadavky EU pre oblasť bezolovnatej výroby (RoHS).

 

 

> Stiahnuť certifikát

 
 

  

 

 

 

Dokumenty na stiahnutie

application/pdf
ISO-certificate-SK-EN.pdf
Veľkosť: 731 588 B
Novinky e-mailom
Prebieha pridanie produktu do nákupného košíka