ELCOM Cash Registers

 
 

Cash registers

Registračné pokladnice pre maďarský trh
Vývoj, výroba a dodávka špeciálnych pokladníc Euro-150 Flexy pre maďarský trh. Pokladnice sú vybavené  daňovou kontrolnou jednotkou, ktorá komunikuje s daňovým úradom (uchováva a odosiela dáta).
1. day s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro a fiskálnych tlačiarní EFox v predajniach alkoholických a nealkoholických nápojov spoločnosti 1. day s.r.o..
ABIES Slovensko, s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro-50 Cash pri ambulantnom predaji a v pobočkách plynoinštalatérskej spoločnosti ABIES Slovensko, s.r.o..
AC Restaurants & Hotels (Holandsko, Belgicko)
V medzinárodnej sieti reštaurácií a hotelov inštalácia C-3000, dotykových displejov TDC-3000D a klávesníc.
Alza.sk s. r. o.
Používanie fiskálnych tlačiarní EFox v predajných miestach internetového obchodu Alza.sk.
ANTIK Telecom s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro a fiskálnych tlačiarní EFox.
Aupark
Inštalácia kompletných pokladničných systémov POS-3000 a Euro-2000TE Alpha v obchodných jednotkách.
AUTO KELLY SLOVAKIA, s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro v pobočkách spoločnosti AUTO KELLY SLOVAKIA, s.r.o., ktorá sa zaoberá predajom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva.
A-Z veľkoobchod, s.r.o.
Používanie fiskálnych tlačiarní EFox v predajných miestach s domácimi potrebami spoločnosti A-Z veľkoobchod, s.r.o..
Baláž Vladimír
Používanie registračných pokladníc Euro pri predaji periodickej a neperiodickej tlače, časopisov, tabakových výrobkov a doplnkových potrieb v predajných miestach firmy Baláž Vladimír Zas Fant.
BARDEJOVSKÉ KÚPELE a. s.
Používanie registračných pokladníc Euro-150 Flexy a Euro-50 Mini vo vybraných miestach Bardejovských kúpeľov.
BLACHOTRAPEZ, s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro v predajných miestach spoločnosti BLACHOTRAPEZ, s.r.o., ktorá sa zaoberá výrobou a predajom plechových škridlí.
Carrefour (Francúzsko)
Vybavenie maloobchodných prevádzok klávesnicami, dotykovými displejmi a zákazníckymi displejmi pre pokladničné systémy.
CBA Slovakia s.r.o.
Dodávka pokladničných komponentov k PC pokladniciam – dotykové displeje TDC-3000D, zákaznícke displeje, programovateľné klávesnice EK-3000 a peňažné zásuvky.
ContiTrade Slovakia s.r.o.
Používanie fiskálnych tlačiarní EFox v predajných miestach spoločnosti ContiTrade Slovakia s.r.o., ktorá sa zaoberá dodávkou a predajom pneumatík významných svetových značiek.
COOP JEDNOTA Poprad
Používanie fiskálnych tlačiarní EFox a registračnej pokladnice Euro-50 Cash v predajniach spotrebného družstva COOP JEDNOTA Poprad.
COOP JEDNOTA SLOVENSKO
Elcom - odporúčaný dodávateľ pokladničných systémov a príslušenstva do maloobchodných predajní a supermarketov siete Coop Jednota. Coop Jednota Martin – ekonomicko- informačný program Tangram a kompletné vybavenie pokladničných miest POS-3000/4000 – dotykové displeje, klávesnice, skenery, peňažné zásuvky, atď. Coop Jednota Prievidza – kompletné vybavenie pokladničných miest POS-4000, dotykové displeje TDC-3000D, stojany Octacom, zákaznícke displeje, programovateľné klávesnice EK-3000, komunikácia realizovaná Ethernetom a pamäťovými kartami.

Referenčný list
      
DMJ MARKET, s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro v predajniach spoločnosti DMJ MARKET, s.r.o., ktorá sa zaoberá predajom mäsa, mäsových výrobkov, nápojov a potravín.
Dobrý mäsiar
Maloobchodná sieť Dobrý mäsiar s 93 mäsovými predajňami sa zaradila medzi spokojných užívateľov pokladničného riešenia od spoločnosti ELCOM postaveného na platforme Uniq PC s pokladničným systémom OpenBravo POS, ktorý je centrálne riadený ERP systémom IBIS/DB. Pokladničné riešenie pozostáva z fiskálnej tlačiarne Elcom-500 FP, z váh DIGI 300, 500 a 650, peňažnej zásuvky CD-840 a skenera Voyager MS-9520.
       

     

Domäsko s.r.o.
HYDINA SK s.r.o.
HYDINA SLOVENSKO s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro v predajniach mäsa a mäsových výrobkov spoločnosti Domäsko s.r.o. a jej sesterských spoločností HYDINA SK s.r.o. a HYDINA SLOVENSKO s.r.o..
Extracomputer (Nemecko)
Dodávka univerzálneho POS systému pre retail, HoReCa a priemyselné použitie.
FEGA FROST, s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro v predajných miestach spoločnosti FEGA FROST, s.r.o., ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou mrazených a chladených potravín.
Frost, s.r.o.
Vybavenie distribučných vozidiel prenosnými pokladnicami Euro-500TX Handy.
Fujitron NV (Belgicko)
Uniq PC mal na výstave Fair Ghent 2009 veľmi dobrú odozvu a pre potenciálnych zákazníkov bol jednoznačným lákadlom.
Gastrometal, a.s.
Centrálne riadená (ekonomicko-informačným programom Tangram), modemovo prepojená sieť bufetov a jedální v areáli US Steel Košice, ktorá zahŕňa pokladnice Euro-2000TE Alpha a programovateľné klávesnice EK-3000.
Grand hotel Permon, s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro-50 Cash a fiskálnych tlačiarní EFox vo vybraných miestach Grand hotela Permon.
Herel Pavel – TEVOS
Používanie fiskálnych tlačiarní EFox v drogériách TEVOS.
Hornonitrianske bane Prievidza
Používanie registračných pokladníc Euro vo vybraných miestach Hornonitrianskych baní Prievidza.
Hrobák Viktor – VICTOR
Používanie registračných pokladníc Euro v predajných miestach kvetinárstva VICTOR.
Humana People to People Slovakia
Používanie registračných pokladníc v predajniach spoločnosti Humana People to People Slovakia, ktorá pomáha krajinám tretieho sveta cez predaj second-handového oblečenia.
Chemes, a.s.
Dodávka komplexného pokladničného systému: Uniq PC ako POS systém, POS tlačiarne, pokladničný softvér Tangram.
I am & SIX
Vybavenie predajní siete Beeline retail s.r.o. (bižutéria) fiskálnymi pokladnicami Euro-500 Handy.

ICE BAR Bratislava
Dodávka all-in-one POS systému Uniq PC 150 do jedného z najväčších ľadových barov v Európe. Prevádzka baru je celoročná a stabiná prevádzková teplota je 5ºC.

     

Incheba, akciová spoločnosť
Používanie registračných pokladníc Euro-500 Handy vo vybraných miestach výstavného a kongresového centra Incheba Expo Bratislava.
J&M – Group, s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro v predajných miestach spoločnosti J&M - Group, s.r.o., ktorá sa zaoberá predajom mobilných telefónov a elektronických zariadení.
JeS trading s.r.o./ VIJOFEL trade, s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro v predajniach mäsa a mäsových výrobkov spoločnosti Vijofel trade, s.r.o..
JOJ Cafe (Mirage Žilina)
Dodávka kompletného pokladničného pracoviska vybaveného Uniq PC a Uniq Display, fiškálnou tlačiarňou Elcom EFox LK-T20 a pokladničným systémom Tangram. Zaujímavosťou riešenia je uniestnenie Uniq Displeja a Uniq PC na jednom stojane, umožňujúce efektívne účtovanie barmanovi a čašníkovi súčasne z oboch strán pultu.
 
Kamenná chata Chopok
Dodávka hardvérového vybavenia pokladničného systému: Uniq PC ako POS systém.
KARMEN – veľkoobchod potravín s.r.o.
Časť siete maloobchodných predajní vybavená POS-4000, dotykovými displejmi TDC-3000D, klávesnicami a ostatným príslušenstvom.
KASA ZÁLOŽNÁ, a.s.
Používanie registračných pokladníc Euro-500 Handy v predajných miestach (záložniach) spoločnosti KASA ZÁLOŽNÁ, a.s..
KINEKUS, s.r.o.
Používanie fiskálnych tlačiarní EFox v predajniach spoločnosti KINEKUS, s.r.o., ktorá sa zaoberá predajom domácich potrieb, nábytku, elektro a potrieb pre záhradu, stavbu a podobne.
KNPB s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro pri predaji kalendárov, diárov, DVD a kníh v predajných miestach spoločnosti KNPB s.r.o..
KOMFOS Prešov, s.r.o.
Sieť maloobchodných predajní vybavená exkluzívne zariadeniami Elcom POS-4000, Euro-2100 a Uniq PC 150. Súčasťou vybavenia predajní je aj doplnkové príslušenstvo - klávesnice EK-3000, zásuvky, skenery, váhoskenery a overovače cien.
       
Kúpele Bojnice, a.s.
Používanie registračných pokladníc Euro vo vybraných miestach Kúpeľov Bojnice.
Lapker (Maďarsko)
Dodanie Euro-500TX Handy pre sieť kioskov, malých predajní tabaku, tlače.
LEVINO s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro v predajniach a vinotékach spoločnosti Víno Levice s.r.o., ktorá sa zaoberá výrobou a predajom hroznového odrodového sudového a fľašového vína.
Macega Miloš M+M
Používanie fiskálnych tlačiarní EFox v predajných miestach firmy M+M, ktorá sa zaoberá predajom cigariet, tabakových výrobkov a fajčiarskych potrieb.
Mania International (Aupark Bratislava, Aupark Piešťany)
Dodávka priestorovo úsporného pokladničného pracoviska vybaveného Uniq PC, tlačiarňou Elcom LK-T20 a pokladničným systémom AN System.
Mecom
Dodávka hardvérového vybavenia pokladničného miesta: Uniq PC ako POS systém, klávesnice, skenery.
MEDIAPRINT – KAPA PRESSEGROSSO, a.s. 
Sieť novinových stánkov a kioskov vybavená pokladnicami Euro-2000T Alpha.
MEDIAPRESS Bratislava s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro v novinových stánkoch a trafikách spoločnosti MEDIAPRESS Bratislava, spol. s r.o..
Messer Tatragas, spol. s r.o.
Používanie fiskálnych tlačiarní EFox v predajných miestach spoločnosti Messer Tatragas, spol. s r.o., ktorá sa zaoberá predajom a distribúciou technických plynov.
Milk-Agro spol. s.r.o. 
Používanie externých zariadení - Overovače cien.
Nemocnica Košice-Šaca a.s.
Používanie registračných pokladníc Euro na vybraných pracoviskách Nemocnice Košice-Šaca.
Net Supply AS (Nórsko)
Uniq PC je perfektné riešenie pre obchodné prevádzky a segment HoReCa. Pre zákazníkov sú spoľahlivosť a vysoká kvalita produktu za primeranú cenu veľmi dôležité faktory. Myslím si, že zákazníci si Uniq PC veľmi obľúbia.
NGCom Services (Benin)
Pokladnica Euro-50 Mini je veľmi vhodná pre malé prevádzky v náročnom prostredí. Obchodníkom zabezpečuje spoľahlivosť, dynamiku a mobilitu. Je veľmi vhodná do našej prevádzky a sme s ňou naozaj spokojní.
Novák Jozef – ROSLER
Používanie registračných pokladníc Euro v maloobchodných predajniach s domácimi potrebami firmy Jozef Novák ROSLER, Martin.
Paciga s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro v predajniach s bytovými doplnkami, dekoráciami a dekoračnými predmetmi spoločnosti Paciga s.r.o..
Penam (Česká republika)
Vybavenie siete maloobchodných predajní pokladnicami Euro-2000TE Alpha, riešenie riadenia vzdialených predajní z centrály prostredníctvom modemov.
Petit Press, a.s.
Používanie registračných pokladníc Euro vo vybraných miestach jedného z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku - Petit Press, a.s., ktoré vydáva regionálne a centrálne tituly, tlačí noviny, zabezpečuje inzertné, obchodné a distribučné služby a prevádzkuje webové portály.
Pivovar STEIGER a.s.
Používanie registračných pokladníc Euro v predajných miestach Pivovaru STEIGER a.s., ktorý vyrába a distribuuje pivo Steiger rôznych druhov a stupňov.
PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Používanie fiskálnych tlačiarní EFox v predajných miestach spoločnosti PPG Deco Slovakia, s.r.o., ktorá je jednou z najvýznamnejších globálnych dodávateľov a výrobcov farieb, náterových hmôt, špeciálnych materiálov, skla a sklolaminátov.
OP Prostějov Profashion
Dodávka pokladničných systémov do siete predajní – Euro-2000TE Alpha, zákaznícke displeje a peňažné zásuvky.
PT Univerzál
Kompletný pokladničný systém maloobchodných prevádzok postavený na POS-3000, dotykových displejoch TDC-3000, zákazníckych displejoch, klávesniciach a stojanoch Octacom.
Rabbit (Česká republika)
Nasadenie pokladníc Euro-2000TE Alpha do siete predajní, riešenie riadenia vzdialených predajní z centrály prostredníctvom modemov.
Redbox Pizza
Dodávka komplexného pokladničného systému Uniq PC ako POS systémy a ako interaktívna informačná konzola v kuchyni pre prípravu pizze. Špecializovaný softvér pre objednávanie a výrobu pizze, pokladničný softvér Tangram.
       
Sálem s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro v predajniach spoločnosti Sálem s.r.o., ktorá sa zaoberá predajom domácich syrov, syrových a mliečnych výrobkov zo Slovenska.
SIAD Slovakia spol. s r. o.
Používanie fiskálnych tlačiarní EFox a registračných pokladníc Euro v predajných miestach spoločnosti SIAD Slovakia spol. s r. o. - technické plyny, ktorá sa zaoberá predajom a dodávkami stlačeného alebo skvapalneného plynu v tlakových fľašiach.
Slovenská pošta
Dodávka pokladníc Euro-2000T Alpha a TE Alpha pre pracoviská pošty.
Slovenské národné múzeum
Používanie registračných pokladníc Euro vo vybraných miestach Slovenského národného múzea. 
Sodexo s. r. o.
Používanie registračných pokladníc Euro v predajných miestach spoločnosti Sodexo s.r.o..
SPIRIT s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro v kamenných predajniach pri ambulantnom predaji zábavnej pyrotechniky spoločnosti SPIRIT s.r.o..
Subway (Aupark Žilina)
Dodávka kompletného pokladničného pracoviska vybaveného Uniq PC, fiskálnou tlačiarňou Elcom EFox LK-T20 a pokladničným systémom Blue Gastro.
 
ŠTÁTNE LESY TANAP-u
Používanie registračných pokladníc Euro vo vybraných návštevníckych miestach príspevkovej organizácie Štátne lesy Tatranského národného parku.
Tatralandia (Liptovský Mikuláš)
Dodávka kompletného pokladničného pracoviska vybaveného Uniq PC.
Tatry Mountain Resorts
Dodávka hardvérového vybavenia pokladničných miest pre gastronomické zariadenia spoločnosti Tatry Mountain Resort na Lomnickom štíte, Skalnatom plese a v Tatranskej Lomnici. Uniq PC ako POS systém na najvyššie obývanom mieste na Slovensku v kaviarni Dedo na Lomnickom štíte v nadmorskej výške 2 634 m n.m.
 
TAURIS Cassovia, s.r.o.
Používanie registračných pokladníc Euro a fiskálnych tlačiarní EFox v predajniach spoločnosti TAURIS Cassovia, s.r.o., ktorá sa zaoberá veľkoobchodom a maloobchodom, výrobou, spracovaním a predajom mäsa, mäsových výrobkov a údenín.
Textile House for EURO TRADE
Používanie registračných pokladníc Euro-2100 v predajných miestach spoločnosti Textile House for EURO TRADE, ktorá sa zaoberá predajom second-hand odevov, obuvi a doplnkov.
Železiarne Podbrezová a.s.
Používanie registračných pokladníc Euro v predajných miestach spoločnosti Železiarne Podbrezová a.s., ktorá sa zaoberá výrobou a predajom bezšvíkových oceľových rúr, rúrových polotovarov a odlievaných oceľových blokov.

 

Novinky e-mailom
Prebieha pridanie produktu do nákupného košíka