ELCOM Cash Registers

 
 

Príležitosť B2B spolupráce. Hľadanie obchodných partnerov. Pokladničné a IT riešenia. 


V rámci celosvetového rozširovania produktov a riešení ELCOM hľadáme nových partnerov pre dlhodobú B2B spoluprácu.
 

Podnikáte v oblasti pokladničných alebo priemyselných IT riešení, dobre poznáte trh vo svojej krajine, máte zaujímavé portfólio existujúcich klientov, prípadne chcete expandovať do nových segmentov? Využite tak viac ako štvrťstoročie nášho medzinárodného know-how a portfólio jedinečných produktov ELCOM.

 


 

Staňte sa obchodným partnerom spoločnosti ELCOM ešte dnes. 

 

 

 


 

OKRUHY MOŽNEJ SPOLUPRÁCE
Pokladničné riešenia. Pre koho je spolupráca určená? Najmä pre napredujúcich predajcov a poskytovateľov pokladničných riešení, ktorí chcú svoj existujúce portfólio výrobkov doplniť o nové, kvalitné, spoľahlivé a overené zariadenia s výnimočným dizajnom, posúvajúce pojem „pokladnica“ na novú úroveň V oblasti predaja registračných pokladníc, POS systémov a fiškálnych tlačiarní Vám radi pomôžeme profitovať z našich kvalitných výrobkov, know-how a dlhoročných skúseností. V mnohých krajinách máme nasadené fiškálne aj nefiškálne riešenia a to v offline aj online režime.

 

 
Priemyselné počítače a podpisové riešenia. Koho hľadáme? Existujúce firmy, ktoré majú skúsenosti s predajom počítačovej techniky, najmä v oblasti odolných priemyselných počítačov. Používateľov alebo poskytovateľov elektronických podpisových riešení určených pre klientske centrá, bankové inštitúcie, poisťovne, úrady a pod. Dodávateľov a integrátorov IT riešení, ktorí dokážu využiť výhody našich produktov vo svojej ponuke. 
 
EMS služby. Čo Vám vieme spoluprácou ponúknuť? Podnikáte v elektronickom priemysle, je pre Vás nevyhnutné zaistiť sériovú výrobu produktov a osadzovanie dosiek plošných spojov, no chýba Vám spoľahlivý obchodný partner, ktorý za Vás uskutoční všetky Vami požadované činnosti? Obráťte sa na nás.
Aké výhody Vám prinesie partnerstvo s firmou ELCOM? Aké výhody Vám prinesie partnerstvo s firmou ELCOM? Viac ako 500 000 zákazníkmi overenú kvalitu a jedinečnosť vyrábaných produktov a poskytovaných služieb. Možnosť výroby fiškálnych aj nefiškálnych zariadení v súlade s legislatívnymi požiadavkami Vašej krajiny. Vzájomné zdieľanie nezameniteľného a dlhoročne nadobúdaného know-how a skúseností. Seriózny, spoľahlivý a flexibilný prístup pri utváraní nových a prehlbovaní existujúcich partnerstiev. Nadštandardný zákaznícky servis, ktorý sa nákupom výrobkov nekončí. Individuálny prístup a poradenstvo v oblasti predaja. Technickú podporu našich produktov a služieb. Stabilné a odborné zázemie
Sme otvorení rôznym možnostiam kooperácie. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a radi s Vami bližšie prediskutujeme detaily a podmienky vzájomnej spolupráce.
 
 
 

 

 

KONTAKT

  

 E-mail:


Tel: 

051/74 64 112 

 

 

 

 

Novinky e-mailom
Prebieha pridanie produktu do nákupného košíka