Elcom portal

 
 

Kontakty

OBCHODNÍ ÚSEK
 
Ing. Marek Maťaš

Obchodný ředitel
Tel:+421 51 74 64 121
E-mail: matas@elcom.eu

 

OBCHODNÝ ÚSEK - POKLADNE ZAHRANIČÍ

Branislav Oros
Vedoucí oddělení prodeje Pokladne zahraničí
Tel:+421 51 74 64 430
E-mail: oros@elcom.eu

Silvia Petija
Asistentka oddělení Pokladne zahraničií 
Tel:+421 51 74 64 114
E-mail: petija@elcom.eu

 
OBCHODNÍ ÚSEK - IT SOLUTIONS

Ing. Anton Artim
Vedoucí Oddělení IT Solutions
Tel:+421 51 74 64 105
E-mail: anton.artim@elcom.eu

Bc. Matúš Saxa
Obchodní Manažer IT Solutions
Tel:+421 51 74 64 108
E-mail: saxa@elcom.eu

Pavol Kozák
Obchodní Manažer IT Solutions
Tel:+421 51 74 64 455
E-mail: kozak@elcom.eu

Ing. Natália Haščáková
Asistentka oddělení IT Solutions
Tel:+421 51 74 64 102
E-mail: hascakova@elcom.eu

SERVISNÍ ODDĚLENÍ

Ing. Štefan Zeman
Vedoucí servisního oddělení
Tel:+421 51 74 64 252
E-mail: zeman@elcom.eu

 

ÚSEK MARKETINGU

Marketing

Tel:+421 51 74 64 107
E-mail: marketing@elcom.eu

ÚSEK LOGISTIKY

 

TECHNICKÝ ÚSEK (CMS)

Ing. Štefan Hedvig
Vedoucí technického úseku
Tel:+421 51 74 64 200
E-mail: hedvig@elcom.eu

VÝROBNÍ ÚSEK (EMS)

Martin Železník 
Vedoucí výrobního provozu
Tel:+421 74 64 305
E-mail: zeleznik@elcom.eu

 

 

TECHNICKÁ  PODPORA

 

     HOTLINE: 0901 713 010 / 0901 713 020       (dostupnost 7:00 - 19:00)

Ing. Lukáš Šellong
Tel:+421 51 74 64 210
E-mail: info@elcom.eu
Skype: infoelcom

 

 
FAKTURAČNÍ ÚDAJE

 

Obchodní jméno: ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Právní forma podnikání: spoločnosť s ručením obmedzeným

Adresa: Jesenná 2695/26, 080 01 Prešov

Bankovní spojení: SK87 0200 0000 0030 2000 7051 VÚB, a.s

SWIFT: SUBASKBX

IČO: 00695599

IČ DPH: SK2020517895

Zápis v obchodním rejstříku: Společnost zapsaná v obchodním rejstříku Okresního soudu Prešov

Oddíl: Sro; Vložka č.29/P

Novinky e-mailem
Probíhá přidání produktu do nákupního košíku