Nakupujte s istotou

eKasa a online

V roku 2019 by mal – v prípade jeho schválenia – vstúpiť do platnosti nový zákon o používaní Elektronických registračných pokladníc. Aké dôsledky bude mať táto skutočnosť na všetkých majiteľov a prevádzkovateľov registračných pokladníc?

 

V súčasnosti sa už v médiách objavujú viaceré články, spomínajúce pojmy ako „online“ alebo „eKasa“. O čo teda ide: Veľmi zjednodušene povedané, každá elektronická pokladnica bude napojená do internetu a bude odosielať vybrané dáta o prebiehajúcich transakciách na Finančnú správu Slovenskej republiky. Je to rozdiel v porovnaní so súčasným systémom, kedy sú dáta o transakciách uchovávané iba v pokladnici.

 

Ako sa pripraviť?

Nakupujte s istotou.

Aby všetci majitelia a prevádzkovatelia elektronických pokladníc spĺňali pravidlá nového zákona, budú musieť mať v druhom kvartáli budúceho roka pokladnicu, schopnú pripojiť sa „online“ do siete.

 

Spoločnosť ELCOM má v súčasnosti pripravených viacero alternatív riešenia pre súčasných zákazníkov aj nových záujemcov o registračnú pokladnicu alebo POS zostavu. S nami máte istotu, že si vyberiete správne. Akonáhle bude nová legislatíva oficiálne schválená v jej finálnom znení, budeme môcť uverejniť konkrétnu ponuku pre upgrade alebo výmenu Vášho existujúceho pokladničného riešenia.

 

Ak si potrebujete novú pokladnicu kúpiť už teraz, môžete si vybrať z ponuky ELCOM-u s istotou – ku každej pokladnici zo súčasného portfólia, zakúpenej od 1. 10. 2018, Vám garantujeme možnosť objednávky hardvéru pre je upgrade na „online“ systém za mimoriadne zvýhodnených podmienok. Detaily pre takýto upgrade zverejníme hneď po prijatí zákona.

 

 

Preto máme pre Vás pripravené riešenia na mieru, aby ste mohli nakúpiť s istotou:

Registračné pokladnice

Fiškálne tlačiarne

Vlastním a prevádzkujem registračnú pokladnicu a chcel by som si ju nechať

Vlastním a prevádzkujem fiškálnu tlačiareň a chcel by som si ju nechať

Vlastním a prevádzkujem registračnú pokladnicu, no uvažujem o jej výmene za novší model

Vlastním a prevádzkujem fiškálnu tlačiareň, no uvažujem o jej výmene za novší model

Mám pokladnicu a potrebujem ju vymeniť súrne, no neviem, či mám čakať do apríla, alebo kúpiť si novú pokladnicu už teraz.

Mám fiškálnu tlačiareň a potrebujem ju vymeniť súrne, no neviem, či mám čakať do apríla, alebo kúpiť si novú fiškálnu tlačiareň už teraz

Vlastním a prevádzkujem pokladnicu od iného výrobcu

Vlastním a prevádzkujem fiškálnu tlačiareň od iného výrobcu

Zatiaľ nemám pokladnicu a potrebujem si nejakú zaobstarať

Zatiaľ nemám fiškálnu tlačiareň a potrebujem si nejakú zaobstarať

Pre spoločnosť ELCOM nie je online systém novinkou, vďaka našej medzinárodnej pôsobnosti môžeme využiť už existujúce skúsenosti z iných krajín a následne vybrať pre náš domáci slovenský trh optimálne riešenie.

Chcete sa nás niečo opýtať?

Radi Vám poradíme

Tel: 051 / 74 64 111

www.facebook.com/ELCOM.EU

ekasa@elcom.eu

 

© elcom.eu. Všetky práva vyhradené.