Nakupujte s istotou

eKasa a online

Dňa 4. decembra schválila Národná rada Slovenskej republiky novelu zákona o používaní Elektronických registračných pokladníc.

 

Aké dôsledky bude mať táto skutočnosť na všetkých majiteľov a prevádzkovateľov súčasných registračných pokladníc a fiškálnych zariadení?

 

Určite ste sa už v médiách stretli s pojmami ako „online“ alebo „eKasa“. O čo teda ide: Veľmi zjednodušene povedané, každá elektronická pokladnica bude napojená do internetu a bude odosielať vybrané dáta o prebiehajúcich transakciách na Finančnú správu Slovenskej republiky. Je to rozdiel v porovnaní so súčasným systémom, kedy sú dáta o transakciách uchovávané iba v pokladnici.

 

Ako sa pripraviť?

Nakupujte s istotou.

Aby všetci majitelia a prevádzkovatelia elektronických pokladníc spĺňali pravidlá nového zákona, budú musieť mať v druhom kvartáli budúceho roka pokladnicu, schopnú pripojiť sa „online“ do siete. Avšak pozor - pokladnicu typu eKasa budete môcť začať používať najskôr od 1. apríla 2019. Do tohto dátumu musia všetky podnikateľské subjekty používať existujúce pokladnice podľa pôvodného znenia zákona.

 

So spoločnosťou ELCOM však môžete nakupovať s istotou. Ak si potrebujete kúpiť novú pokladnicu už teraz, ku každému modelu od nás dostanete v cene zariadenia kupón na dodávku hardvéru pre aktualizáciu zakúpenej pokladnice na systém eKasa. Využite túto jedinečnú možnosť už teraz.

 

Už čoskoro uvedieme do predaja aj nové typy pokladníc a kity pre aktualizáciu vašich existujúcich pokladníc na systém eKasa.

 

Preto máme pre Vás pripravené riešenia na mieru, aby ste mohli nakúpiť s istotou:

1. Vlastním a prevádzkujem registračnú pokladnicu

a chcel by som si ju nechať

2. Vlastním a prevádzkujem registračnú pokladnicu, no uvažujem o jej výmene za novší model

3. Potrebujem pokladnicu vymeniť súrne, no neviem, či mám čakať do apríla, alebo kúpiť si novú

pokladnicu už teraz.

4. Vlastním a prevádzkujem pokladnicu od iného výrobcu

Riešenie už čoskoro

5. Zatiaľ nemám pokladnicu a potrebujem si nejakú zaobstarať

6. Vlastním a prevádzkujem fiškálnu tlačiareň a chcel by som si ju nechať

7. Vlastním a prevádzkujem fiškálnu tlačiareň, no uvažujem o jej výmene za novší model

Riešenie už čoskoro

8. Potrebujem fiškálnu tlačiareň vymeniť súrne, no neviem, či mám čakať do apríla, alebo kúpiť si novú fiškálnu tlačiareň už teraz

9. Vlastním a prevádzkujem fiškálnu tlačiareň od iného výrobcu

Riešenie už čoskoro

10. Zatiaľ nemám fiškálnu tlačiareň a potrebujem si nejakú zaobstarať

Istota a skúsenosti s Elcomom

Pre spoločnosť ELCOM nie je online systém novinkou, vďaka našej medzinárodnej pôsobnosti môžeme využiť už existujúce skúsenosti z iných krajín a následne vybrať pre náš domáci slovenský trh optimálne riešenie.

Nepremeškajte najnovšie

informácie o eKase

prihláste sa na odber noviniek a získavajte od ELCOM-u až do konca júla najčerstvejšie informácie a exkluzívne ponuky pre systém eKasa

 

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Chcete sa náš niečo opýtať?

Radi vám poradíme

© elcom.eu. Všetky práva vyhradené.