ELCOM Cash Registers

 
 

Registrácia

Korektným vyplnením registračného formulára budete zaradený medzi našich spotrebiteľov. Po vykonaní registrácie Vám bude na uvedenú emailovú adresu zaslaný informatívny e-mail s aktivačným odkazom. Pre aktivovanie Vášho konta je potrebné na daný odkaz kliknúť.

Svojou registráciou vyjadrujete súhlas s prevádzkovými pravidlami webu a s obchodnými podmienkami, vrátane uznesenia o ochrane osobných údajov.

V prípade problémov s registráciou nás kontaktujte.

Informácie o užívateľovi
*Obchodné meno:
*Meno:
*Priezvisko:
*IČO:
DIČ:
*Platca DPH: áno nie
V prípade, že ste platca DPH nasledujúce pole IČ DPH je povinné
IČ DPH:
Kontaktné údaje
*Ulica:
*Číslo:
*Mesto:
*PSČ:
*Krajina:
*Telefón:
*Email:

* V prípade, že nie ste podnikateľský subjekť, naše produkty si môžete zakúpiť prostredníctvom našich obchodných partnerov. Zoznam obchodných partnerov

Prihlasovacie údaje
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
Heslo ešte raz:
Sila hesla:
0%
Súhlasím so Všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov platnými od 15.5.2015
Týmto potvrdzujem, že som podnikateľ v zmysle § 2 Obchodného zákonníka č. 513/1991 Zb. a súhlasím, že objednávky realizované cez tento e-shop sa budú riadiť ustanoveniami Obchodného zákonníka č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov. Zároveň potvrdzujem správnosť a úplnosť údajov poskytnutých v registračnom formulári.
Novinky e-mailom
Prebieha pridanie produktu do nákupného košíka