ELCOM Cash Registers

 
 

O nás

 

O nás

Spoločnosť Elcom pôsobí na slovenskom trhu už viac ako štvrťstoročie. Počas svojho dospievania vyrástla z distribútora japonskej firmy SHARP, až na poskytovateľa vlastných pokladničných riešení a dnes zaujíma na slovenskom i zahraničnom trhu miesto bezkonkurenčnej jednotky. Výber kvalitných materiálov a modernej technológie ponúkajú spoločnosti priestor pracovať nielen na vývoji a výrobe registračných pokladníc, ale aj zariadení do extrémnych podmienok, akými sú riadiace systémy v jadrových elektrárňach, elektronika pre automobilový priemysel či zdravotníctvo.

 

Kontaktujte nás

Marketingové podklady
 

 


 

Referencie

Naše produkty využívajú spoločnosti a značky známe naprieč celým svetom. Presvedčte sa aj vy o našej dôveryhodnosti sami a pozrite sa ako vyzerajú Elcom riešenia v praxi.

 

> Referencie


 

Ocenenia

V riešeniach spoločnosti Elcom sa snúbi technická precíznosť a kvalita s moderným dizajnom. Vďaka tejto symbióze získala spoločnosť tie najvyššie dizajnérske ocenenia nielen doma, ale aj vo svete. Sme hrdí na to, že Elcom má na svojom konte nie len dizajnérske, ale aj mnohé iné ocenenia, ktoré svedčia o jeho úspešnom pôsobení.

 

 

> Naše ocenenia

 

 


 

Kariéra

V spoločnosti Elcom sa snažíme zhmotňovať naše vízie do konkrétnych riešení. Prácou, ktorú robíme, meníme životy! Zmysel našich riešení – pomáhať zákazníkom rásť a prosperovať – nás posúva ešte viac dopredu. Denne pracujeme na inováciách, vďaka ktorým budúcnosť už nie je len abstraktnou predstavou.

 

> Viac o pracovných ponukách v Elcome


 

Riadenie kvality

ELCOM garantuje vysokú kvalitu svojich produktov. Je držiteľom certifikátu riadenia kvality podľa požiadaviek ISO 9001:2015 od certfikačnej spoločnosti SGS. Pri výrobe a dodávke produktov používa preberacie pravidlá IPC a spĺňa požiadavky EU pre oblasť bezolovnatej výroby (RoHS).

 

 

> Stiahnuť certifikát

 
 

 


 

 

 

 

Novinky e-mailom
Prebieha pridanie produktu do nákupného košíka