ELCOM Cash Registers

 
 

Ocenenia

Ocenenia


 

 

IT Produkt roka 2013

Výnimočný produkt Uniq Tablet z dielne spoločnosti ELCOM získal významné ocenenie a stal sa najlepším IT produktom roka 2013 na Slovensku. Uniq Tablet zvíťazil v kategórii IT Produkt roka 2013 v prestížnej súťaži IT Produkt, IT Firma, IT Projekt a IT Osobnosť roka 2013.
 

 

Microsoft industry Awards (MIA) 2013

V rámci udeľovania cien Microsoft Industry Awards (MIA) 2013 sme získali špeciálne ocenenie riaditeľa Microsoft Slovensko za odolný Uniq Tablet. Ceny každoročne udeľujú najlepším partnerom spoločnosti Microsoft, ktorí vyvíjajú zákaznícke riešenie a aplikácie na platforme Microsoft s využitím najnovších technológií.


Opálove zrnko

Spoločnosť ELCOM získala v roku 2007 cenu Opálove zrnko, ktorou mesto Prešov oceňuje najlepšie podnikateľské subjekty pôsobiace na jeho území. Ide o verejné uznanie tým, ktorí sa snažia rozvíjať a propagovať metropolu Šariša.
 

Certifikát Slovak Gold

Nadácia Slovak Gold udelila ocenenie a certifikát Slovak Gold nášmu kompaktnému počítačovému systému Uniq PC. Systém Slovak Gold garantuje odbornosť, kompetentnosť a nezaujatosť pri procese certifikácie prostredníctvom vybraných nezávislých expertov, ktorí Uniq PC ocenili najmä za vysokú kvalitu, výnimočné vlastnosti a široké možnosti jeho využitia.
 

Slovak Gold Grand Prix

Odolný all-in-one Uniq PC, unikátny slovenský produkt spoločnosti ELCOM bol opäť ocenený a získal najvyššiu cenu za kvalitu produktu v Slovenskej republike Slovak Gold Grand Prix. Ocenenie si mimoriadne vážime a ďakujeme za udelenie Nadácii Slovak Gold.
 

IT company 2011

IT Company 2011 - IT Association Slovakia Award 2011.
 

Slovak Gold 2006

Novinka spoločnosti ELCOM - registračná pokladnica Euro-2100 získala ocenenie Slovak Gold 2006 za jej výnimočnú kvalitu.
 

Fabrika roka 2011

Fabrika roka 2011 - Magazín REVUE PRIEMYSLU Award 11 - Cena za riadenie inovácií.
 

Cena za priemyselný dizajn

Prvé ocenenie za dizajn pre produkt spoločnosti ELCOM: Cena za priemyselný dizajn získala registračná pokladnica Euro-500 Handy.
 

Cena za prínos

Cena za prínos k ekonomickému rozvoju a obchodu v Slovenskej republike - Slovenská obchodná a priemyselná komora 2012

Ďakovný list

Ďakovný list splnomocnenca vlády Slovenskej republiky pre zavedenie eura Igora Baráta za pomoc a spoluprácu pri zavádzaní Eura v Slovenskej republike.
 

Nominácie


 

Design management Europe

Spoločnosť ELCOM bola nominovaná na Európsku cenu za manažment dizajnu 2007.
 

Národná cena za dizajn 2007

Spoločnosť ELCOM bola takisto nominovaná na Národnú cenu za dizajn 2007.
 

 

.

 


 

Novinky e-mailom
Prebieha pridanie produktu do nákupného košíka