ELCOM Cash Registers

 
 

Stanovisko spoločnosti ELCOM k vyjadreniam a postojom spoločnosti MK Soft Prešov

 

 

Stanovisko spoločnosti ELCOM k vyjadreniam a postojom spoločnosti MK Soft Prešov

 

Vážení zákazníci,

 

spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov, vydáva toto svoje stanovisko ako reakciu na dezinformácie, ktoré sa komunikujú v sieti dílerov, ako aj na úrovni koncových zákazníkov, používateľov tlačiarní ELCOM Efox.

Naša spoločnosť, tak ako s inými SW spoločnosťami, tak aj so spoločnosťou MK Soft Prešov intenzívne komunikuje vo veci Upgrade tlačiarní Efox a ich implementácie so SW MKSoft. Pri osobnom rokovaní s majiteľom spoločnosti MKSoft sme sa pred mesiacom dohodli na spoločnom postupe pri implementácii tlačiarní Efox eKasa. Žiaľ, táto dohoda nebola a nie je zo strany spoločnosti MKSoft dodržaná. Mrzí nás, že ani po včerajšom opätovnom rokovaní nie je ochota zo strany spoločnosti MKSoft pristúpiť k implementácii nových tlačiarní Efox eKasa do ich softvéru. Aj napriek tomu, že už došlo k implementácii inými veľkými SW spoločnosťami, nie je spoločnosť MKSoft ochotná v dohľadnej dobe sa týmto zaoberať.

 

 

Spoločnosť ELCOM na základe všetkých týchto faktov vníma tento postoj spoločnosti MKSoft a jej majiteľa za výslovne osobný postoj a neochotu pristúpiť k implementácii našho zariadenia Efox, za súčasného preferovania iného HW riešenia. Žiaľ, tento odmietavý postoj je však v neprospech všetkých doterajších koncových užívateľov  kvalitných tlačiarní Elcom Efox, ako aj dílerskej siete

spoločnosti ELCOM, ktorí sa týmto stali rukojemníkmi v rukách spoločnosti MKSoft.

 

Ospravedlňujeme sa týmto všetkým našim klientom, používateľom tlačiarní ELCOM Efox, za vzniknuté problémy, ktoré však nie sú spôsobené našou spoločnosťou. Naša spoločnosť má v predaji tak Upgrade ako aj nové tlačiarne Efox eKasa, o ktoré však spoločnosť MKSoft nejaví záujem.

 

Zároveň si dovolíme klientov upozorniť na skutočnosť, že prestupom, prerábkou tlačiarne ELCOM Efox s použitím iného hardvéru ako od spoločnosti ELCOM, strácajú nárok na záručný ako aj pozáručný servis tlačiarne v našej certifikovanej sieti servisných stredísk. Len naša certifikovaná sieť servisných organizácií má prístup k originálnym nahradným dielom a je školená na fundovaný servisný zásah na zariadeniach spoločnosti ELCOM.

 

 
 

 

Fotogaléria
Novinky e-mailom
Prebieha pridanie produktu do nákupného košíka