ELCOM Cash Registers

 
 

Advokáti volili svojich členov na našich počítačoch

BRATISLAVA, 11.06.2021

Veľmi sa tešíme, že sme sa po prvýkrát v tomto roku zúčastnili udalosti aj mimo online priestoru. Bratislavská Incheba Expo aréna v piatok, 11.06.2021, opäť ožila a otvorila svoje brány slovenským advokátom. Náš ELCOM tím na udalosti zastával špeciálnu úlohu.

 

Členovia Slovenskej advokátskej komory (SAK) zorganizovali svoje najväčšie zhromaždenie: Konferencia advokátov 2021. Ich cieľom bolo predovšetkým zvoliť si nových členov návrhovej, volebnej a mandátovej komisie. Advokáti sa rozhodli pre moderný spôsob volieb a po prvýkrát vo svojej histórii volili len elektronicky. Nových orgánov do SAK si volili dvojako: online na diaľku cez vlastné počítače a smartfóny, no mnohí prišli priamo do Incheby, aby odvolili fyzicky a zúčastnili sa konferencie priamo v Inchebe.

Trnava sa spojila s Prešovom

Pre modernú volebnú udalosť vyvinula softvérová spoločnosť Opium.systems z Trnavy aplikáciu "na mieru". Ako sa hovorí, ani kôň sa nepohne bez podkovy, a tak aj samotný softvér potrebuje svoje hardvérové riešenie. Volebná aplikácia si žiadala spoľahlivého hardvérového partnera. Preto sa trnavská firma spojila s našim prešovským ELCOMom. Spoločne s Opium.systems sme vytvorili špeciálny modrý tím a pripravili slovenským advokátom kompletné riešenie aj s dostupnou technickou podporou priamo na mieste. 

Naša 4-členná výprava spolu s partnermi z Opium.systems bola súčasťou technickej podpory priamo na mieste.

Online voľby: v hlavnej úlohe naše Uniqy

 Vo voľbách hrali hlavnú úlohu naše zariadenia Uniq PC 215Uniq PC 190. Počas programu konferencie advokáti volili svojich členov na 20-tich počítačoch. Každý volič mal pri samotnom volení svoje súkromie v jednej z 20-tich kabínok. Volieb sa nakoniec zúčastnilo spolu až 1138 advokátov z celého Slovenska.

                       

Bolo nám cťou zúčastniť sa moderných volieb a veríme, že tento trend sa bude na Slovensku čoskoro rozširovať. Sme pripravení opäť spojiť sily a ponúkať komplexné riešenia aj naďalej.  

 

 

Váš ELCOM tím

 

 

Fotogaléria
Novinky e-mailom
Kontakt

ELCOM, spol. s ručením obmedzeným, Prešov

Jesenná 2695/26
080 01 Prešov
Slovenská republika

Tel:  051 / 74 64 112
Fax: 051 / 74 64 199
Mail: obchod@elcom.eu

CHCETE ZAOKRÚHĽOVAŤ?

Kontaktujte svoju servisnú organizáciu alebo navštívte www.mojakasa.sk pre registráciu pokladnice a zakúpenie funkcie zaokrúhľovania.

Bližšie informácie k zaokrúhľovaniuPrebieha pridanie produktu do nákupného košíka