ELCOM Cash Registers

 
 

Čo je nové vo vašej kase?

 

Milí zákazníci,

aktualizovaná verzia aplikácie moja kasa je na svete! Aby sme ju pre vás ešte vylepšili, doplnili sme nové funkcie. Tie vám môžu pomôcť ešte viac sprehľadniť predaje a efektívnejšie plánovať biznis. Okrem toho si po novom môžete v nastaveniach účtu zvoliť aj servisnú organizáciu, ktorá sa stará o Vaše eKasy. Vďaka tomu kroku sa môže urýchliť aj samotný servis vašich zariadení. V aplikácii zároveň nájdete všetky doklady, ktoré boli predtým skryté, ale napriek tomu sa bezpečne odosielali na server Finančnej správy.

Čo nám pribudlo?

Viete kedy a v akom čase vás zákazníci navštevujú najčastejšie? A čo nakupujú zo všetkého najviac? Spoznajte bližšie trendy vašich predajov v prehľadných grafoch.

V nastaveniach účtu si po novom môžete zvoliť aj servisnú organizáciu, ktorá sa stará o vaše predaje. Zo zoznamu firiem si môžete vybrať vášmu srdcu/ prevádzke najbližšiu.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre vás na telefónnom čísle obchodného oddelenia +421 51 74 64 121 alebo nám môžete napísať na adresu obchod@elcom.eu

Ďakujeme, že ste s nami.

S pozdravom,

váš ELCOM tím
Tel. +421 51 74 64 121
E-mail: obchod@elcom.eu

 

Fotogaléria
Novinky e-mailom
Kontakt

ELCOM, spol. s ručením obmedzeným, Prešov

Jesenná 2695/26
080 01 Prešov
Slovenská republika

Tel:  051 / 74 64 112
Fax: 051 / 74 64 199
Mail: obchod@elcom.eu

CHCETE ZAOKRÚHĽOVAŤ?

Kontaktujte svoju servisnú organizáciu alebo navštívte www.mojakasa.sk pre registráciu pokladnice a zakúpenie funkcie zaokrúhľovania.

Bližšie informácie k zaokrúhľovaniuPrebieha pridanie produktu do nákupného košíka