Ako získam prístup ku cloudovým službám mojakasa.sk aj naďalej?

Cloudové služby mojakasa.sk - váš každodenný pomocník


Ako získam prístup ku cloudovým službám mojakasa.sk aj naďalej?

            Moje ELCOM ID

Po prihlásení sa do cloudových služieb kliknite na ikonku vášho profilu úplne vľavo dole. Otvorí sa ponuka, v ktorej vyberte Moje ELCOM ID.

Zákaznícka zóna


Dostanete sa tak do zákazníckej zóny, kde nájdete položku predplatné (a aj položku faktúry). V sekcii Používané služby kliknite na tlačidlo Upraviť. V prípade, že chcete prístup ku cloudovým službám zrušiť, je potrebné kliknúť na ikonu troch bodiek a potvrdiť zrušenie predplatného.Výber správneho balíčka


Následne si môžete vybrať z troch úrovní: Základ, Štandard alebo Profesionál. Môžete si však vyskladať aj vlastný balíček. Môžete si tak vyskladať, ktoré z cloudových služieb skutočne potrebujete./

Skvelá ponuka:

Pri ročnej platbe získavate až dva mesiace

ÚPLNE ZADARMO

Prečo sa oplatí predplatiť si prístup do cloudových služieb?Vy najlepšie viete, že cloudové služby mojakasa.sk vám pomáhajú v raste vášho podnikania. Ich predplatením získate:


  • Prístup 24/7 k obchodným transakciám z prevádzky odkiaľkoľvek.
  • Podporu slovenskej spoločnosti s najširšou obchodnou a servisnou sieťou.
  • Ušetríte stovky eur ročne: len na tlači dokladov dokážete ušetriť aj 300 eur ročne.
  • Ušetríte však aj vďaka vzdialenej správe pokladnice. Vedeli ste, že až 70% servisných nákladov pokrývajú náklady na dopravu technika?
  • Ušetríte aj na nákladoch na výpočtovú techniku a náklady na administrátora počítačových sietí

Kde nájdem faktúru za predplatené cloudové služby?

Faktúra za predplatené služby sa vygeneruje automaticky po zaplatení. Následne si ju môžete stiahnuť zo zoznamu faktúr. Prístup k faktúram nájdete v hlavnom menu zákazníckej zóny.