Najčastejšie otázky ohľadom cloudových služieb

Ako je možné uhradiť poplatok za cloudové služby?

Aktuálne je možné poplatok za cloudové služby uhradiť jedine platobnou kartou. Snažíme sa procesy čo najviac automatizovať a nedisponujeme kapacitami pre manuálne spracovanie platieb a fakturácie.

Ako do účtu pridám platobnú metódu?

Po prihlásení sa do účtu a kliknutí na ikonku profilu vľavo dole (červená okrúhla ikonka), vyberiete Moje Elcom ID. Dostanete sa tak do hlavnej stránky Zákazníckej zóny. V nej v menu kliknite na položku Predplatné a vpravo hore kliknite na ikonku platobnej karty. Stačí už len zadať údaje z platobnej karty.

Môžete mi vystaviť zálohovú faktúru?

Žiaľ, nie je to možné. Faktúra za cloudové služby je vygenerovaná automaticky po zaplatení predplatného za cloudové služby. Nakoľko sa snažíme procesy čo najviac automatizovať, stiahnuť si môžete faktúru až po jej zaplatení.

Kde po zaplatení nájdem faktúru?

Faktúru po zaplatení nájdete v hlavnom menu Zákazníckej zóny v položke faktúry. Stačí si vybranú faktúru stiahnuť alebo vytlačiť. Do Zákazníckej zóny sa dostanete kliknutím na ikonku profilu vľavo dole (červená okrúhla ikonka) a výbere Moje Elcom ID po prihlásení sa do portálu mojakasa.sk.

Chcem predplatené služby len pre niektoré pokladnice. Je to možné?

Áno, je to možné. V prehľade pokladníc na portáli mojakasa.sk kliknite na pokladnicu, ktorú chcete z plateného režimu vyradiť. V detaile pokladnice vpravo hore nájdete červenú ikonku vyradenia pokladnice z plateného režimu. Kliknite na ňu a potvrďte jej vyradenie.

Nezabudnite: pri výbere ročnej platby získavate


až na dva mesiace ÚPLNE ZADARMO