Atex PC 150-65EX

All-in-one PC

ATEX PC 150-65EX je 15-palcový All-in-one PC vhodný pre nasadenie v prostrediach s nebezpečenstvom výbuchu, kde sa môžu vyskytovať horľavé látky. Konkrétne náš ATEX PC 150-65EX má certifikáciu Class 1, Division 2, Groups A-D pre použitie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu prostredie.eShop

Kľúčové vlastnosti


Prehľad​​​


ŠPECIÁLNY PLOCHÝ DIZAJN DISPLEJA

Je charakteristický jednoduchou údržbou a zabraňuje prenikaniu tekutín. Displej je vybavený 5W rezistentnou dotykovou obrazovkou.Je vhodný pre použitie v potravinárskom a chemickom priemysle. Nerez zabezpečuje vynikajúcu odolnosť aj v drsnom priemyselnom prostredí. Poskytuje maximálnu ochranu voči chemickým látkam a zároveň sa ľahko čistí.


KONEKTORY S PÚZDROM A OCHRANA KÁBLOV

S IP65 ochranou externých zariadení môže byť počítač umiestnený v tých najdrsnejších podmienkach a poskytuje maximálnu odolnosť voči prachu a vode.

ROBUSTNÝ KRYT NEMA 4

Nerezová konštrukcia Nema 4 poskytuje IP65 ochranu proti prachu a vode. Šasi sú z nerezovej ocele ktorá zabezpečuje komplexnú ochranu.PASÍVNE CHLADENIE S ULTRA-NÍZKOU SPOTREBOU

Intel Atom N2600 (1.6 Ghz) dvojjadrový procesor poskytuje vysoký výkon a nízku spotrebu energie. Tento dvojjadrový procesor je kompatibilný s operačnými systémami Windows 7.

Galéria


Dokumentácia a Podpora