UNIQPC 150

ODOLNÝ 15″ PRIEMYSELNÝ POČÍTAČ DO DRSNÝCH PODMIENOK

UniqPC 150 si nájde miesto v náročnom pracovnom prostredí, kde obyčajné počítače nemajú šancu. A to aj v takých špecifických prostrediach ako sú podpovrchové bane, operačné sály, automotive, elektrotechnický priemysel alebo zlievarenské prevádzky v oceliarňach. Skrátka všade tam, kde je bezproblémový chod podmienkou, nielen želaním.


eShop

Kľúčové vlastnosti


Ostrejší obraz

vďaka viacdotykovom paneli, ktorý umožňuje ostrejší obraz a obľúbené približovanie

Slovenská výroba, dostupný servis

domáci vývoj a výroba, najdostupnejší servis po celej SR

Vylepšený káblový manažment

umožňuje flexibilné pripojenie presne tých káblov, ktoré užívateľ potrebuje

Vyšší výkon a dlhšia životnosť

nové výkonné procesory umožňujú spustiť aj veľmi náročné aplikácie

Veľký dotykový displej

až 15 palcov  (1280x800, 16:10)

Zvýšená IP ochrana

proti vode a prachu rozšírená aj o napájací adaptér

Čistenie bez potreby vypnutia

dotykový panel možno vypnúť a vyčistiť aj bez vypnutia počítača 

Veľká prispôsobiteľnosť

čo sa týka výberu procesorov aj ostatných komponentov

Prehľad​​​


MIMORIADNE ODOLNÁ HLINÍKOVÁ KONŠTRUKCIA

Otrasy, nárazy, prach a striekajúca voda nie sú pre konštrukciu priemyselného počítača UniqPC 150 žiaden problém. Celé zariadenie spĺňa prísne požiadavky normy krytia IP54, pričom na prednom paneli je krytie zvýšené až na IP65. Pasívne chladenie bez rotujúcich a pohybujúcich sa častí zabezpečí optimálny výkon za každých okolností a to bez akýchkoľvek otvorov, ktorými by mohli do zariadenia vniknúť prach a nečistoty. Je ľahko umývateľný bežnými čistiacimi prostriedkami.


CHRÁNENÝ A ĽAHKO ČITATEĽNÝ DISPLEJ

15″ rezistívny displej je chránený voči škrabancom vrstvou tvrdeného skla Touch Lens. Vďaka tomu je zariadenie možné ovládať perom alebo inými predmetmi bez toho, aby došlo k poškodeniu tak ako pri obyčajných dotykových paneloch s fóliou. Napriek tomu si zachováva výbornú citlivosť dokonca pri práci v rukaviciach alebo so zašpinenými rukami. Kvalitný displej s jasnejším obrazom poskytuje výbornú čitateľnosť aj v prostredí s ostrým slnečným svitom alebo silným umelým osvetlením.

POHODLNÉ OVLÁDANIE A KOMFORT PREVÁDZKY

Prevádzka UniqPC 150 je pri absencii rotačných ventilátorov úplne tichá, čo má pozitívny vplyv na komfort používateľov, napríklad na takých náročných miestach ako sú nemocničné operačné sály. Vďaka kompaktným rozmerom a hrúbke len 39 mm zapadne do akejkoľvek prevádzky. S voliteľnou funkcionalitou multi-touch je UniqPC 150 ovládateľný všetkými desiatimi prstami.KONEKTIVITA A ULOŽENIE DÁT

Štandardnú výbavu USB pre pripojenie externých zariadení a doplnkového príslušenstva je možné rozšíriť o voliteľné technológie WiFi, Bluetooth, až 3 porty RS232 alebo VGA výstup. K dispozícii je port replikátor, umožňujúci diskrétne uloženie káblov.  

ŠIROKÉ MOŽNOSTI UCHYTENIA

Priemyselný počítač UniqPC 150 disponuje štandardným VESA uchytením pre jednoduchú a pohodlnú inštaláciu podľa požiadaviek zákazníka. Okrem toho nájdete vo voliteľnom príslušenstve atraktívnu ponuku rôznych štýlových aj praktických stojanov Tube Holder na stôl, podlahu alebo stenu.  EKONOMICKY VÝHODNÁ PREVÁDZKA A DESAŤNÁSOBNE NIŽŠIA SPOTREBA  

Nízka spotreba energie a takmer nulová poruchovosť podstatne šetria prevádzkové a servisné náklady. Zavedenie odolného počítača UniqPC 150 do prevádzok - a to najmä tam, kde obyčajné počítače často zlyhávajú - spravidla prinesie podstatné zefektívnenie firemných procesov a merateľnú vyššiu produktivitu práce. Priemyselný počítač UniqPC 150 bol vyrobený podľa požiadaviek Európskej únie na bezolovnatú výrobu a z ekologicky spracovateľných materiálov.

Galéria


Dokumentácia a Podpora


Príručky, návody a leaflety

LL - Leaflet
UM - Používateľská príručka
QR - Rýchly sprievodca
DS - Datasheet
CQ - Konfiguračný sprievodca
HT - Ako na to

Download

Certifikáty a prehlásenia

CE - Certifikát
ES - Vyhlásenie o zhode
FC - Certifikát

Download

Komunikačné programy

CA - Komunikačné aplikácie
CP - Komunikačné protokoly
CL - Komunikačné knižnice

Download

Aplikácie a Ovládače - všeobecné

AP - Aplikácie
DR - Ovládače

Download

Aplikácie a Ovládače - Intel ATOM N270

AP - Aplikácie
DR - Ovládače

Download

Aplikácie a Ovládače - Intel ATOM D525

AP - Aplikácie
DR - Ovládače

Download

Aplikácie a Ovládače - Intel ATOM D2550

AP - Aplikácie
DR - Ovládače

Download

Aplikácie a Ovládače - Celeron J1900

AP - Aplikácie
DR - Ovládače

Download