Najčastejšie otázky ohľadom cloudových služieb

Ako získať dva mesiace prístupu zadarmo?

Teší nás záujem o využívanie cloudových služieb mojakasa.sk. Z vašich odpovedí je zrejmé, že cloudové služby sú užitočným pomocníkom vo vašom podnikaní. Sme radi, pretože to bol náš cieľ, keď sme ich začali vyvíjať. Ponúkame vám odpovede na najčastejšie otázky, s ktorými sa na nás obraciate.

1. Aký balíček cloudových služieb je pre mňa vhodný? 

V zákazníckej zóne (klik na profil v mojakasa.sk a výber Moje ELCOM ID) nájdete v hlavnom menu položku Predplatné. V sekcii Používané služby nájdete tlačidlo Predplatiť alebo Upraviť. Kliknite naň a zobrazí sa vám prehľadný výber troch hlavných balíčkov: Základ, Štandard alebo Profesionál. A štvrtou možnosťou je vlastný podrobný výber predplatených služieb.

2. Ako je môžem uhradiť poplatok za cloudové služby?

Aktuálne je možné poplatok za cloudové služby uhradiť jedine platobnou kartou. Snažíme sa procesy čo najviac automatizovať a nedisponujeme kapacitami pre manuálne spracovanie platieb a fakturácie.

3. Ako do účtu pridám platobnú metódu?

Po prihlásení sa do účtu a kliknutí na ikonku profilu vľavo dole (červená okrúhla ikonka), vyberiete Moje Elcom ID. Dostanete sa tak do hlavnej stránky Zákazníckej zóny. V nej v menu kliknite na položku Predplatné a vpravo hore kliknite na ikonku platobnej karty. Stačí už len zadať údaje z platobnej karty.

4. Ako zaplatiť jednorazovou kartou?

V účte nesmie byť aktívna žiadna platobná karta. Pokiaľ ju máte, odstráňte ju. Zvoľte v menu Predplatné. Kliknite na Predplatiť (prípadne Upraviť). Vyberte si predplatné a voľbu potvrďte. Po presmerovaní na platobnú bránu, zadajte údaje jednorazovej platobnej karty a potvrďte platbu.

5. Môžete mi vystaviť zálohovú faktúru?

Žiaľ, nie je to možné. Faktúra za cloudové služby je vygenerovaná automaticky po zaplatení predplatného za cloudové služby. Nakoľko sa snažíme procesy čo najviac automatizovať, stiahnuť si môžete faktúru až po jej zaplatení.

​6. Kde po zaplatení nájdem faktúru?

Faktúru po zaplatení nájdete v hlavnom menu Zákazníckej zóny v položke faktúry. Stačí si vybranú faktúru stiahnuť alebo vytlačiť. Do Zákazníckej zóny sa dostanete kliknutím na ikonku profilu vľavo dole (červená okrúhla ikonka) a výbere Moje Elcom ID po prihlásení sa do portálu mojakasa.sk .

7. Chcem predplatené služby len pre niektoré pokladnice. Je to možné?

Áno, je to možné. V prehľade pokladníc na portáli mojakasa.sk kliknite na pokladnicu, ktorú chcete z plateného režimu vyradiť. V detaile pokladnice vpravo hore nájdete červenú ikonku vyradenia pokladnice z plateného režimu. Kliknite na ňu a potvrďte jej vyradenie.

ZÍSKAJTE DVA MESIACE ÚPLNE ZADARMO

pri výbere ročného predplatného


zdieľať príspevok
Tagy
Archivovať
Prihlásiť sa to leave a comment
5 dôvodov, prečo je kúpa tlačidlovej pokladnice skvelou voľbou